Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek? Úgy érzem elrontom...

Mit tegyek? Úgy érzem elrontom az életem.19/L

Figyelt kérdés
a továbbtanulással kapcsolatban..ugye már le kellett adni a jelentkezést, és én be is adtam 5 helyre, de egyikre sem olyan nagy kedvvel, mivel még nem tudom, hogy mi illene hozzám, mi érdekel.. és úgy érzem elrontottam, most már inkább egy másik helyre adnám be a jelentkezést, de már nem tehetem.. mi van ilyenkor? Ha egyáltalán nem szeretnék jövőre egyetemre menni, hanem egy évet halasztani, akkor már nem tehetem meg, mert jelentkeztem? Csak passzív félévre mehetek azon a szakon, ahova első helyre felvesznek? Vagy megtehetem, hogy egyáltalán nem iratkozok be, vagy valami ilyesmi? Van még valaki így, mint én? :(
2013. márc. 25. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szeptembertől egyetemre járni, egyszerűen csak nem iratkozol be, ha felvettek. Minden egyetemen van egy beiratkozási időszak augusztus végén/szeptember elején, így ha ott nem jelensz meg, valószínűleg hamar törölnek is a rendszerükből.
2013. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ha mégsem tetszik, akkor nem kell beiratkozni. Én is ezt tettem tavaly, mikor bejelöltem akkor nagyon tetszett, felvettek és akkor jöttem rá, hogy ez engem egyáltalán nem is érdekel. Pedig bőven utána néztem előtte is, hogy miről szól, elhelyezkedési lehetőségek, órarend, egyszóval tényleg mindennek utána jártam, csak később rájöttem, hogy én ezzel mégsem szeretnék foglalkozni. Nem mentem beiratkozni. Egyszer felhívtak, hogy hát miért nem mentem stb, akkor elmondtam, hogy nem elfelejtettem, hanem direkt van az egész és akkor mondták, hogy ezek szerint törölhetnek a rendszerből. Ennyi a történet.
2013. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De jó neketek! Én csak másfél év után jöttem rá, hogy utálom, ahova mentem :/
2013. márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!