Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontom így az életem?...

Elrontom így az életem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A középiskolát elvégeztem és elkezdtem egy FSZ képzést egy főiskolán. Azt 1,5 év után abbahagytam és kijöttem Angliába au pairkedni, itt leszek kb jövő május-júniusig. És ha összejön akkor utána megyek ki majd Amerikába au pairkedni 1-2 évre. Lehet ebből még később hátrányom , hogy nem 21-22 évesen diplomáztam le, hanem világot látok/láttam? Mivel a szüleim szerint hülyeség ez, csak elrontom az életem.
2009. szept. 13. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ezzel semmi baj. Megtanulod normálisan a nyelvet és annyi pénzt keresel, amennyit itthon 3 diplomával sem.

én a helyedben azt is meggondolnám, hogy hazajöjjek...

2009. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem hülyeség, mert amellett, hogy dolgozol, megtanulod a nyelvet, pénzt keresel, világot látsz, más kultúrával találkozol. Ha megunod, hazajössz és akár munka mellett is tanulhatsz, ha kedved van hozzá.
2009. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Sőt, még kint is elvégezhetsz egy sulit, ha már olyan jól megy a nyelv. Többet érsz vele, mint 10 itthoni diplomával.
2009. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sem rontod el az életed. Ismerek egy olyan embert aki 50 évesen diplomázott le. ő a volt irodalom tanárom és teológiai diplomát tett le a tanári után.
2009. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

szerintem nem hülyeség, ált. nem az olyanok szoktak boldog életet élni akik szabályszerűen élik az életüket...

és valószínű h minden szempontból jól jársz így, bár járhatsz rosszabbul is...

egyébként az én szüleim is ilyenek, sajnos nem veszik észre hogy az aggódásukkal rontják el az életünket.

2009. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Kb ugyanigy csinaltam mint te, laktam Angliaban is, aztan tovabbleptem Franciaorszagba. Kozben a paromat is megtalaltam, van egy 1 eves kislanyunk azota. Boldog vagyok es ehhez nem kell diploma.

Ha megunod, mehetsz haza barmikor, raersz a diplomaval. Ugyis egyre kevesebbet er.

2009. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
akkor rontottad volna el az életed, ha itt maradsz, és beállsz a munkanélküli pályakezdő diplomások közé, havi nulla bevétellel. :) én a helyedben be se fejezném az egészet, vissza se jönnék, azt a másfél év sulit meg el kell felejteni, meg se történt.
2009. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!