Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvónő szeretnék lenni de...

Óvónő szeretnék lenni de mindenhol csak azt olvasom, hogy szépen kell énekelni. Én viszont förtelmesen éneklek! Ilyenkor mit kell csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most adjam fel az álmomat mert nem tudok énekelni ?? Nagyon szeretnék óvónő lenni de egyszerűen ha nem tudok szépen énekelni nem tudok .... teljesen le vagyok törve. Valamilyen tapasztalat vagy esetleg valami tanács vagy valamit adnátok nekem?

2013. márc. 26. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el ének tanárnőhöz, hátha tud valamit fejleszteni az énektudásodon.
2013. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenki tud szépen énekelni. Valakinek ez veleszületett tehetsége, valakinek meg meg kell tanulnia. Hangtechnika, hangképzés, ezeket tudatosan meg lehet tanulni. Az a lényeg, hogy egy közepes hangerővel szép tisztán tudj hangokat visszaadni, abból is kb 5-öt :) Pici gyerekekről beszélünk, nekik nem Mozartot kell, hanem pár gyerekded dalocskát.


Menj el egy magán ének tanárhoz.

2013. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nincs rá pénzem :/
2013. márc. 27. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!