Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha BME-re felvesznek környezet...

Ha BME-re felvesznek környezetmérnök szakra, de időközben a matematika szak tetszett meg (nem jelöltem meg felvételinél), akkor olyat lehet csinálni hogy mikor beiratkozom kérvényezem hogy másik szakra iratkozhassak be?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm példája miatt kérdezem, ő felvételizett de mikor beiratkozott akkor ugyanazon kar másik szakjára iratkozott be. A matematika a BME-n másik karhoz tartozik mint a környmérnök, de létezik olyan hogy másik karra való átjelentkezés, csak nem tudom hogy ezt rögtön beiratkozáskor meg lehet-e tenni vagy csak egy idő után.

2013. márc. 29. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem telt be akkor nyár végén fizetősre. Vagy jövőre.
2013. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem nem igazán.


Off. egyébként ez a környezetmérnök szak ennyire ratyi hogy kb. senki odajárónak nem tetszik már az elején? Én is így vagyok vele.

Amíg nem vagy ott, olyan csábító, de kb. a felvi.hu-s leírás nagy része is humbug, amit a karok írnak róla az is humbug, odakerülsz, és egy nesze itt van minden fogd meg jól és a mindenből semmit se tudsz megmarkolni...

2013. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Környezetmérnökire csak azért jelentkeztem, hogy ha a biomérnöki nem sikerül akkor áttudjam magam kéretni rá.

Azt tudom hogy nem valami erős szak a környész de remélem a biomérnök már az.

Matekkal kapcsolatban meg reménykedem, a természettudományos szakokra lehet hogy sokan be se iratkoznak.

2013. ápr. 1. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem.

A biomérnöki jó szak.

2013. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Matematikus!

Van kedved közösen matekozni?

22L

2020. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!