Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kémián és a fizikám 5 a...

A kémián és a fizikám 5 a matekom meg 4 vajon alkalmas ez az átlag a Debreceni Egyetem vegyészmérnöki karára? ,

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségitől függ minden. Lehetsz kitűnő, ha rosszul sikerül az érettségi akkor bukta. Vagy lehetsz 3-as tanuló is, jó érettségivel bekerülhetsz.
2013. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ő nem a bekerülésre, hanem a bent maradásra gondol, vagy nem?:D

Amúgy reméljük igen:D én is kémia 5 (vagyis amikor még tanultuk) matek jelenleg 4 (voltam ötös is ez változó) szóval ilyenekkel jelentkezek én is:D habár nekem csak 2. helyen van a vegyészmérnöki, de ki tudja, lehet a végén 'sorstársak leszünk' :)))

2013. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak 9.-es vagyok sima gimnáziumban tanulok a debrecei egytemre 300 pont kell a vegyészmérnökihez,sztem bent fogok maradni el is fogom végezni de csak a matekom 4,nem sokk kell oda h bekerüljen amúgy egy kémia emelt éretségit akarok csinálni,a fizika az csak jó lesz 2. kedvenc tantárgynak
2013. márc. 20. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Még van 3 év az érettségidig

2. Ezalatt a 3 év alatt nagyon sok minden változhat (ponthatárok, felsőoktatás helyzete stb., gondolj csak arra kb 2 év alatt mennyi változott)

Ezt 3 évre előre nem lehet megmondani, lényeg az hogy tanulj jól és legyen jó az érettségi.

2013. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltatok,azért gondolkozok ezen mert már 7. óta az az álmom hogy kémiával foglalkozzak
2013. márc. 23. 20:14
 6/6 clodett válasza:

nem bántásból, de ez beteg dolog...

egyébként anno én is nagy álmokkal indultam el középsuliban, hogy ez leszek, így lesz ez lesz a diplomámban. maradjunk annyiban, hogy most nem azt tanulom, amit középsuliban, sőt, el sem tudom viselni. 3 év alatt még elmehetsz btkra is...

2013. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!