Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetséges elsőéves/más...

Hogyan lehetséges elsőéves/másodéves hallgatóként esélyt szerezni publikálásra?

Figyelt kérdés
Egyik felsőbbéves diák mesélt arról, milyen nehéz igazán jó ösztöndíjat szerezni, és, hogy jó lenne minél előbb publikálni, gyűjteni a piros pontokat az önéletrajzunkba. De hogyan?

2013. ápr. 2. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsőévesként elég nehéz, általában nincs is annyi tudása az embernek, hogy önálló eredményeket tudjon letenni az asztalra, hiszen ekkor még az alapozás folyik. Másodévben már érdemes lehet olyan diákkonferenciákra jelentkezni, amelyeknek az előadásából valamilyen konferenciakötet is megjelenik. Én is ezt csináltam, és csak pár évvel később kezdtem folyóiratokba is publikálni.

sok sikert!

2013. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, jövőre nagyon igyekezni fogok, hogy egy jó témával indulhassak :)
2013. ápr. 4. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!