Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha gyógypedagógiát végeztem...

Ha gyógypedagógiát végeztem hol lehet még hasznos a diplomám a konkrét gógypedagógus szakma mellett? Óvodában dolgozhatok például óvónőként? 21/L

Figyelt kérdés
vagy mármi más? nagyobb esélyem van pl hogy felfogadnak bébiszitternek kölfödön?
2013. ápr. 4. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz óvónő.

Gyógypedagógus lehetsz vele, illetve most már szerencsére napközis nevelő is (évekig küzdött a szakma, hogy végre lehessen napközizni. Nulla tantárgypedet tanuló szociálpedagógus napközizhetett, mi meg nem...)

Nem tudom, milyen szakirányon végeztél, szakértői bizottság, iskola, spec iskola, fejlesztőközpontok az elsődleges lehetőségek, de csanák is szoktak gyp-t felvenni.

2013. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!