Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nőgyógyászok, miért döntenek...

A nőgyógyászok, miért döntenek az adott szakma mellett?

Figyelt kérdés

Nemrég volt itt egy kérdés és azért kérdezem meg.

Mi miatt?

Amikor belegondolok hogy 13-15 éves lányok puncijukat nézegetik...az ilyeneknek egész nap erekciójuk van vagy mi?:O

Én kajakra pedofilnak gondolom őket, mert mi van ha azt mondják hogy most megvizsgállak, közben meg mondjuk ujját dugja be. XD


2011. ápr. 3. 02:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi akarsz lenni Moricka, ha nagyleszel?

-Nogyogyasz, ablakmosó vagy festo!

-???

-Mindegy, csak meztelen noket lassak:D

2011. ápr. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ugye azt azért te is sejted, hogy egy nőgyógyász nem egész nap csak csini 13-15 éves fincsipuncikat ujjazgat miközben az asztal alatt a p*csét markolássza. Járnak hozzá 9-99 éves korig és nem minden nő visz gusztusos anyagot magával pl. a külső és belső női nemiszervek legkülönbözőbb daganatos elváltozásai különböző gombás fertőzések, nemi betegségek amik "érdekes" folyásokkal is járhatnak. Talán leginkább a pénz a motiváció, esetleg elhivatottság a szakma iránt.
2011. ápr. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
A 13-15 éves lányokat nagy valószínűséggel gyermeknőgyógyász vizsgálja, tehát vajmi kevés az esély arra, hogy valaki emiatt legyen nőgyógyász....
2011. ápr. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
1-2 hónappal ezelőtt engem is ez a kérdés foglalkoztatott, mire megismertem egy olyat, aki szülész volt. És tőle kérdeztem. Ő pedig annyit mondott, hogy nekik a tanáruk azt mondta, hogy azért lesz valakiből nőgyógyász, mert szereti a nőket. Ez az oka. Kb mint egy autószerelő valószínű szereti az autókat, tehát ilyen szinten értem. Hogy most ebből mi igaz és mi nem, azt nem tudom. A kérdezőnek, meg minden olyan embernek, leginkább fiatalnak üzenem, hogy aki azt gondolja hogy a nőgyógyászat arról szól hogy 15-22 éves korú csupasz, gyönyörű p.ncikat ujjazgat és az mekkora élvezet, az téved. Egy nőgyógyász sok olyat lát, amit én soha az életben nem szeretnék látni...
2011. ápr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Nőgyógyászhoz a legtöbb nő azért megy,mert valami problémája van, ez leggyakrabban valami folyás, vagy gyulladás. Hát nem tudom melyik nőgyógyásznak lenne ettől merevedése....
2011. ápr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
96%

Lehet egy 13-15 éves is perverz, ha azt szereti, hogy Apa korú férfi "matat" benne, nem gondolod? :) Az urológusok meg általában nők, na akkor? :)

Neki ez munkája. Erre esküdött fel. Próbáld meg más szemszögből nézni a nőgyógyászt. :)

Szép Napot! :)

2011. ápr. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Egy nogyogyasz eszre sem veszi a p.nat, mar annyit latott. Egyebkent, mar tobb vizsgalathoz nem lehet ujjazni, eszkoz van hozza. Egyik valaszolonak van valami igaza. En fogorvosom imadja a noket, mindig azt mondja, hogy nogyogyasznak ekllett volna lennie, de hozzateszi, nem 60 eves mamiknak.
2011. ápr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fordítva ül a lovon a kérdező: SZÜLÉSZ- nőgyógyász van.

Egy fiatal dokival beszélgettem, aki csak így tud részt venni a születés csodájában. És tényleg minden szülés után úgy örült, mint az anya, meg az apa. Sokadszor is.


A másik komoly motiváció, hogy a magánrendelésen már egy sima ultrahangért vagy tabletta írásért is súlyos összegeket kérhetnek el, szülésenként 70-100 ezer forint, és egy jó orvosnak néha napi két-három szülés levezetése is lehet.

Akit ennyi pénz nem motivál, azt nem tudom, mivel lehetne rávenni bármilyen szakmára.


Amúgy kukkants be egy ingyenes rendelésre, hát a betegek fele 50 feletti, a fiatal nők 99%-ban csak tablettát íratnak, nyakig felöltözve.


Te vagy a perverz, ha neked erről a szakmáról ez jut eszedbe.

2011. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. 13-15 éves korosztállyal gyermek-nőgyógyász foglalkozik.

2. Most kapaszkodj meg: az ujjal való vizsgálat KÖTELEZŐ része egy helyes nőgyógyászati vizsgálatnak.

2011. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Amúgy kukkants be egy ingyenes rendelésre, hát a betegek fele 50 feletti, a fiatal nők 99%-ban csak tablettát íratnak, nyakig felöltözve. "


Amig fel nem ülteti a székbe őket, mert ugye "szükséges" a vizsgálat a tabletta felirásához.. és természetesen el is hiszitek ezt és boldogan terpesztetek egyet, hogy na megvolt a kötelező (fél)éves vizsgálat is. De valahogy nem jut eszetekbe, hogy női orvost válasszatok...

2011. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!