Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A KJF, BKF, és GDF tényleg...

A KJF, BKF, és GDF tényleg annyira rossz, hogy nem érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
BME-n tanulok, gépészmérnökin, szeretnék belecsapni egy második diplomába is, a fent említett főiskolák valamelyikén gondolkodtam, de sok helyről azt hallottam, nem érdemes.

2013. ápr. 4. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
mibe akarsz "belecsapni"? mert ha sikerül a gépész a bme-n és csinálsz egy ahhoz használható képzést, az említett suikon (mondjuk a GDF-et sztem kerüld tényleg), akkor bajod nem lesz belőle. bár én ha már második diplomáról van szó, akkor máshol csinálnám a helyedben. (pl csinálnék mellé egy gazdálkodás és menedzsmentet v egy műszaki menedzsert)
2013. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gazdálkodás és menedzsment szakra gondoltam, Corvinus lenne a legütősebb egyértelmű, de az sok pénz, míg ezeket a fősulikon a legjobbaknak fizetik a tandíját, Corvinuson nehezebb összeszedni ösztöndíjat, mint ezeken a sulikon. (Szerintem)
2013. ápr. 5. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
ha gazdment akarsz és a BCE túl drága akkor ott a BGF, ott olcsóbb vmennyivel kb 220 és az se rossz (csakhát ott szopatnak ahol érnek és amennyire tudnak)
2013. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Corvinus is 220 körül van, de ha egyszer van esély h KJF-en vagy BKF-en ingyen tanuljak?
2013. ápr. 5. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Én KJF-s vagyok. Sokan hiszik azt, hogy ez valami semmirekellő suli, de a tévhitekkel ellentétben nem engednek át minden hülyét mindenből. Tavaly államvizsgáztam, kb. az évfolyam harmada tette le időben az államvizsgát, másik kb. egyharmad csúszik, a maradék kb. egyharmadnak pedig beletört a bicskája... Mindezek ellenére nem érzed azt, hogy lépten-nyomon szopatni akarnak. Egy jó képességű hallgatónak biztosan nem okoz gondot elvégezni, neked valószínűleg a BME után kisujjból menne minden :)


Nemrég volt egy másik kérdés hasonló témában, olvasd el a válaszokat: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


A jelenlegi árakat nem tudom, de a suli honlapján biztos megtalálod.

2013. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, ez valóban hasznos válasz volt :)
2013. ápr. 7. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem mostani a kérdés, de azért reagálok, hátha aktuális még :).

Szóval én a BKF-en végeztem, és szerintem teljesen rendben van a suli minden szempontból. Vannak könnyebb és nehezebb tárgyak, nyilván tanulni kell, de kellő odafigyeléssel meg lehet csinálni, de szerintem ezt egy BME után már nem nagyon kell ecsetelgetnem Neked :).

Modern meg fiatalos az egész, jó hangulatú, jó volt odajárni, szóval én mindenképpen csak ajánlani tudom.

2013. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!