Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi Főiskolára...

Egészségügyi Főiskolára járók! Mikből érettségiztetek, és milyen eredménnyel? (több választ is)

Figyelt kérdés
Írjátok le létszíves azt is hogy középiskolába/gimibe milyen volt az eredményetek, milyen tanulók voltatok, nehezen, vagy könnyebben tanultatok. Köszönöm.

2013. ápr. 12. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Még csak oda akarok járni.

Középsuliba (szakközépbe) jártam olyan 4es körül volt az átlagom. Elég nehezen tanulok. Már egyszer leérettségiztem (tavaly). Most magyarból középszinten és bioszból emelt szinten akarok érettségizni, meg majd egy nyelvvizsgát akarok. /Remélem nem baj, hogy írtam./

2013. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyém elvileg egyetemi képzés, de eü fősuliként vagyunk emlegetve (Nyíregyháza).


2010 májusában érettségiztem. Érettségi a szokásos tárgyakból volt középszinten, emeleten biosz és irodalom. Átlagos eredmények lettek, 305 pontom lett összességében, tehát átlagos tanuló voltam. Ide Nyíregyre akkor 296 pont kellett, mint egészségügyi szervező szak. Jelenleg utolsó éves vagyok, 4,3-as átlaggal :)

2013. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010-ben erettsegiztem, mindenbol kozepszinten, a valasztott info volt. (a szakomon elfogadtak, rejtely, hogy miert) A magyart es az infot neztek, a magyarom 97% lett a vegere, az infom 70%. (sikerult rosszul mentenem egy feladatot, igy az total elveszett. :D ) 334 pontom lett igy, amivel boven felvettek. (egyetemi szintu ez is, raadasul 4 eves) Gimiben 4-es tanulo voltam, egyetemen elso felevben 4, 8 lettem, aztan az szepen romlik lefele, mert egyre nehezebb. (legutobb mar csak 3,3 volt az atlagom es meg igy is benne voltam a legjobb 5-ben)
2013. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó az milyen szak, ha elárulnád?
2013. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógytornász szak, 5-ös átlagom volt végig, választott biológia volt emelt szinten, ami 66 %-os lett, ehhez még a magyarom számolták (93%) plusz egy felsőfokú nyelvvizsgát. Volt egy középszintű kémia érettségim, de az nem lett jó (66%), így azt nem számolták bele. A legrosszabb a matekom lett (57 %), töri 80%, angol nyelv 85.
2013. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2013. ápr. 13. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!