Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Le lehet tenni az Ács szakmát...

Le lehet tenni az Ács szakmát gyorsabban?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Nem pontos a kérdés..


mert a lényeg az hogy 17 éves vagyok most töltöm a 18att..

Ácsnak tanulok de lesz nyári gyakszim ami 2 hónap körül van ..és nem szeretnék mert nyára más terveim vannak és ha nem megyek akkor meghúznak ..


esetleg fizetős szakmák (hallottam róla hogy gyorsabban 1 év alatt meglehet a szakmám csak fizetős) Nyíregyházán van esetleg férfi fodrász/ v Ács szakma fizetős amit jövőre 1 év alat letehetek


2013. ápr. 17. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen tanfolyami képzésben rövidebb a szakma megszerzése időben de a tanfolyamért fizetni kell. De ott nincs nyári szünet meg téli szünet..stb...azért rövidebb, ha a szakmai képzéshez előírnak gyakorlatot akkor az a tanfolyamon is kötelező teljesíteni, nem csak az iskolarendszerű képzésben!! Tanfolyamon nincs vagy tanulói jogviszonyod (az felnőtt képzés), nem jár a diák igazolvány, és családi pótlék sem. Ráadásul még fizetsz a tanfolyamért is. Fodrász tanfolyam eddig volt, de idén megszűnt, azt már tanfolyamon nem oktathatják, csak iskolában. Ács szakmával nem vagyok tisztában, de az valószínű hogy lehet tanfolyamon a változások után is.
2013. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!