Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szobaasszony vagyok. Most...

Szobaasszony vagyok. Most kezdtem a szakmát, tudtok mondani pár praktikát amivel gyorsabban, szebben dolgozhatnék?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 16:53
 1/7 anonim válasza:
19%
Mijaza szobaasszony? :)
2011. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2011. szept. 27. 18:12
 3/7 anonim válasza:
0%

Ja.... köszi! :)

Segíteni sajnos nem tudok. :/

2011. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! A lényeg, h. saját magadnak kell kialakítanod egy gyors rendszert, ami bele ég a fejedbe. Arra figyel, h. minden lépésedet előre tervezd meg, semmilyen üresjárat ne legyen. A pontos sorrendet nem tudom, de talán így : leszemetelsz, fürdőre fel a vegyszer, ágynemű le, port töröl, porszívóz, ágynemű fel, fürdő öblit cseppmentesre töröl,. Talán ennyi. Eszközeid mindég kéznél legyenek ! - Egy masszőr aki évekig látta h. a szobalányok a bugyijukat is elhagyják egy 4* szállodában !
2011. szept. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, de én a portörlést hagynám legutoljára.
2011. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem amikor bemész akkor leszemetelsz, közben megnézed,hogy milyen tiszta ágynemű és fürdőszobai cucc kell. Amikor vissza mész akkor viszed magaddal a tiszta cuccokat.lehúzod az ágyneműt és a koszos törűlközökkel együtt kiviszed a kocsiba.Ha van betölteni való pl:sampon,tusfürdő..stb akkor azt beviszed.Felhúzod a tiszta ágyneműt,elrendezed az ágyat,letörlöd a port. Bemész a fürdőbe letörlöd vegyszerrel a csapot a csempét és a kádat elmosod a poharakat,kiteszed őket száradni. Letörlöd ablak tisztítóval a tükröt , lezuhanyozod a vegyszeres felületeket letörlöd száraz ronggyal,mindent a helyére teszel.Szárazra törlöd a poharakat és azt is a helyére teszed. Felmosol. Felporszívózod a szobát és illatosítasz. körbepillantasz hogy nem e maradt le valami. pl:kiadvány, notesz, szobában lévő poharak,függöny stb...és kész. Becsukod az ajtót.
2011. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig nagyin hasznos válaszokat kaptam!
2011. szept. 30. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!