Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek Budapest vagy...

Szerintetek Budapest vagy Szeged a jobb egy egyetemistának?

Figyelt kérdés
nem feltétlenül az iskolák minősítése érdekel, hanem az ottani közösség, lehetőségek, mit ajánlotok?
2013. ápr. 20. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én budapesti lakos voltam születésemtől kezdve de a sors úgy hozta (meg a felvételi pontszámom), hogy Szegedre kerültem. Most másodéves vagyok és sose mennék már vissza Pestre, se tanulni se élni. Hamarabb választanék egy másik vidéki várost. DE mindenképpen le kell írnom, hogy sokan vannak teljesen más érzésekkel itt, van olyan, aki visszavágyik, vagy aki meg itt nőtt fel, az szeretne felmenni a nagyvárosba. Én azt mondom, Szegeden jó egyetemistának lenni, a közösség jó, hiszen ide a nagy többség valahonnan költözik, tehát nem helyi, ellentétben a pesti egyetemekkel. Így itt sok minden mindenkinek új és ugyanúgy tojáshéjjal a fenekünkön kerülünk ide. A lehetőségek végtelenek... :D
2013. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!