Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hogy lenne a jobb?

Szerintetek hogy lenne a jobb?

Figyelt kérdés
egyszer reggelről tanultam, megtudtam jegyezni egy fél óra alatt.. ma már 2 órája tanulok és alig marad meg a fejemben:S szerintetek jobb lenne, ha reggel tanulnék??

2013. ápr. 21. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor hülye verseket kellett megtanulni, én mindig reggel tudtam a legjobban. Felkeltem 2 órával hamarabb és megtanultam egy egész verset is akár. Aztán aznap meg talán utána lévő nap még ment is, utána el is felejtettem. Igaz a versek mindig ilyen szinten kellettek :-)))


Egyetemen egész éjjeleket is végigtanultam (a kollégiumi szobatársak legnagyobb örömére) általában sikeresen...

Neked kell tudni mi a jó neked.

2013. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
múltkor voltam egy pszichológiai témájú, agykutatós előadáson, ahol elmondta a bácsi, hogy amíg az ember alszik, a dolgok, amiket megtanult, sokkal jobban a fejébe ivódnak:) szóval én azt mondom, ha valami nem túl sok anyagot kell hamar megtanulnod, és nem baj, ha csak magolod, akkor reggel is elég, ha tanulsz, viszont ha valami értős dolog van, amit rendesen meg kell tanulnod, akkor ne reggel tanulj! :)
2013. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!