Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet, könnyen, gyorsan...

Hogyan lehet, könnyen, gyorsan és egyszerűen tanulni? Vagy gyorsan nem is lehet? Ti hogyan tanultok? Általában hány órát töltötök ezzel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Kérdés, hogy hol és mit? Általánosban én csak figyeltem. Gimiben ami érdekelt azt megtanultam (matek,fizika,kémia,info), ami meg nem azt puskáztam... Egyetemen meg vizsga előtt nem nagyon kell aludni!

Fontos, nekem úgy sosem ment a tanulás, hogy hazamentem és suli után tanulni... Mozogj, sportolj a friss levegőn és így sokkal könnyebb lehet a tanulás.

2009. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi az a negyed óra szted elég,amikor sétáltatom a kutyám???:P:P
2009. szept. 28. 21:54
 3/6 anonim válasza:
Szőlőcukor, és Omega-3 zsírsavak- ennyit a tudományos oldalról. Az agyad szelektál h mi érdekel és mi nem, és azt könnyedén megjegyzed. Az előző hozzászólónak igaza van, a friss levegő nagyon jót tesz, továbbá a hangos olvasás( ne foglalkozz a környezezeteddel). Ha hangosan olvasol kisebb az esély arra h elkalandoznak a gondolataid és a vacsorán töve az eszed fogsz dúdolgatni.
2010. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentjét kiegészítem a "tudományos oldalon": hal, narancs, dió, csoki(ha lehet étcsoki és ilyen 70%-os lenne jó vagy nagyobb)...Próbáljd meg valamihez kötni az anyagot, és ha lehet valahogy tedd számodra érdekessé.
2010. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 3-as voltam általánosba föciből és rájöttem, hogy én vizuális vagyok. Pedig volt, hogy több órát tanultam így a következő napon 5-öst írtam de rá 2-3 napra elment. Tanulj ahogy én. Ha mondjuk Németországról tanulok beteszek egy olyan dvd-t ami német o. mezőgazdaságát iparát mutatja be, vagy keresgélek a neten képeket videókat és úgy tanulok. Így most 5-ös vagyok. :-) persze lehet, hogy kicsit fárasztóbb de ez van...
2011. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez mindenkinek a képességeitől függ...nem tanul mindenki ugyanolyan hatékonyan és gyorsan..mindenki nem lehet egyforma..találd meg a neked legmegfelelőbb tanulási módszert és amikor csak lehet,alkalmazd :))
2012. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!