Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen állások jöhetnek szóba...

Milyen állások jöhetnek szóba ha érdekelnek a következők?

Figyelt kérdés

Könyvek, újságok és azok szerkesztése, fordítása, angol nyelv, pszichológia, egy kicsit a jogi dolgok.


Otthonról dolgozni, beadandó munkákat beadni, nem túl pörgős inkább nyugisabb munkakörnyezet, munkatársak, lazább nem túl hivatalos munka.


Nemsokára továbbtanulás ügyében kell döntenem és elég bizonytalan vagyok. Semelyik fent említett dologból nem vagyok kiemelkedően jó és a jog is többnyire csak a könyvek olvasásánál és a filmekből merült fel. Egyetemre nem jutnék be, mert nem vagyok jó tanuló és nem is szeretnék jelentkezni. OKJ-s tanfolyamok jobban érdekelnek.

Tudna valaki ezeket felhasználva olyan állásokat ajánlani amik tetszhetnek és meg is lehet élni belőlük? Mert könyvtáros is szívesen lennék, de aligha élhetnék meg belőle.


Előre is köszönöm és ha van olyan adat ami hiányzik csak kérdezzétek meg és megmondom :)


2013. ápr. 27. 18:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!