Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy bohókás, folyton vidám...

Egy bohókás, folyton vidám lánynak milyen munkát (egyetemre szeretnék menni) ajánlotok? 19/L

Figyelt kérdés
nagyon nem bírom a monotonitást, és egyik munkában se nagyon tudom elképzelni magam, nem bírom a komolyságot, és az unalmas dolgokat.. tudna valaki segíteni? :)
2013. ápr. 28. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én pont ilyen vagyok és orvosira készülök :D
2013. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem az orvosi ki van zárva, mert nem bírom a vért :D
2013. ápr. 28. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, a leírtak alapján kb. semmi:D Nincs olyan szak, ahol ne lennének olyan anyagrészek, amik rettentő unalmasak, és a munkában is mindig jelen vannak a monoton elemek. Könnyebb lenne úgy tanácsot adni, hogyha leírnád mi az amit szeretsz, mert az ember sok mindent utál, de megfelelő akaraterővel és elhivatottsággal könnyen túl lehet lépni azon.
2013. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de mik azok a munkák, amik mégis.. kevésbé monotonak:D pl egy tanítónőnek minden nap történik valami új dolog, (összeverekszik két gyerek, vagy valami:D )

egyébként szeretem a gyerekeket, de nem lennék képes egy osztállyal elbírni.. szeretek segíteni embereken, de ha nagyon megterhelő lelkileg(pl hajléktalanokon, nap mint nap) azt nem bírnám..

jó vagyok matekból, de unalmasnak tartom mostanában sajnos, ezért nem szeretnék mérnöknek menni, meg egyébként se igazán, mert túl komoly foglalkozás hozzám, úgy érzem..

amit nagyon szeretek, az az olvasás, a saját világomban élni, történeteket kitalálni, álmodozni, de ebből nem lehet megélni:D legszívesebben talán író lennék, de abból sem lehet megélni

a kommunikációs képességem nem túl jó, inkább introvertált vagyok, nem szeretek mások előtt szerepelni, előadást tartani, ilyesmik..

viszont ha olyan helyen kellene dolgoznom, ahol egész nap egyedül vagyok, megőrülnék :)

hát kb ennyit tudok leírni:)

2013. ápr. 28. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu, a lényeg, hogy szereted-e amit csinálsz. Egy mérnöknek unalmasnak tűnhet egy jogász, vagy orvos munkája, és fordítva is igaz ez. Mindenhol vannak kihívások, elvárások. De arra ne nagyon számíts, hogy a napi 8 óra minden percében kapsz valami új, érdekes feladatot. Egy orvosnak is kell adminisztrálnia, és egy riporternek is végig kell ülnie a 2 órás konferenciákat. Az álmodozás helyett kicsit próbáld belehelyezni a valóság világába a céljaidat és a terveidet, és akkor meg fogod találni az érdeklődési körödnek megfelelő szakmát.
2013. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet minden perc érdekes, csak az a lényeg, hogy nem szeretnék 8 órában egy irodában, a gép előtt görnyedni, és adminisztrálni, vagy hasonló:) köszi a választ:)
2013. ápr. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!