Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem annyira jól tanuló de...

Nem annyira jól tanuló de nyelvekből 5ős. Most kiderült, hogy matekból felmentenek és nem kell belőle érettségiznem. Milyen tantárgyat lehet választani matek helyett? és szerintetek hova tudnék tovább tanulni? Milyen szakra?

Figyelt kérdés
Vagy milyen terültetre? én a idegenforgalomra vagy a turizmus vendéglátásra. és miből kellene akkor érettségiznem emelt szinten? Nagyon stresszelek, hogy már jövőre érettségi.
2013. máj. 1. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
idegenforgalmon, és turizmuson is van matek. Választani szinte bármit választhatsz helyette amit két évig tanultál.
2013. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

biztos? mert olyat hallottam, hogy csak a fizika meg az informatika váltja ki..

akkor szerinted hova tudnék menni ugy hogy nyelvekből vagyok nagyon jó de nem tudok matekból érettségizni?

2013. máj. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!