Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskola váltás év végén lehetsé...

Iskola váltás év végén lehetséges? Hogy történik az átiratkozás?

Figyelt kérdés

Jelenleg 9.évfolyamon tanulok, és a szeretnék egy közelebbi iskolába menni.

A kérdés adott, várom a válaszokat!

Előre is köszönöm!

15/F



2013. máj. 9. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek fel kell hívnia a kiválasztott új sulit (pontosabban az igazgatót) és megmondják hogy a fiúk átszeretne iratkozni 10. osztályba, hogy lehetséges-e ez. Ezután vagy megmondja hogy lehetséges-e, vagy azt mondja nem. Ha előbbi, akkor kérdezgetni fog, hogy milyen suliból jössz,honnan, milyen tagozatra szeretnél menni az ő sulijukban, meg egyéb ilyen kérdések. Ha oké, akkor behív titeket egy időpontra, viszed a bizidet, megnézi, és abban a pillanatban eldönti, hogy felvesz-e vagy sem.
2013. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem úgy történt, hogy augusztus végén mentem be a kiválasztott suliba és a titkárságon mondtam ,hogy igazgató úrral szeretnék beszélni. Ők szóltak neki, mondta hogy másnapra menjek vissza és vigyem a bizonyítványomat is. Vittem, mondta hogy oké, jöhetek ide és ott elmondták hogy ebbe az osztályba kell mennem, mert csak itt van hely.
2013. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :))
2013. máj. 9. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!