Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha előrehozott érettségizem...

Ha előrehozott érettségizem közép szinten, és nagyon elrontom, akkor mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés

Az írásbelit egytől egyig elrontottam, ugyanis kihagytam egy feladatot..

A szóbli még hátra van....nekem az ötös a cél. Ha az írásbeli négyes, úgy még van esélyem, de ha nem, akkor miket tehetek? úgy érzem, hogy jövőre meg lehet megint próbálni a közép szintet? Van aki azt mondta nem, de van, aki igennel válaszolt...Vagy ha csinálok egy emeltet, és sokkal jobb lesz, akkor ez is bekerül az érettségi bizonyítványba?


2013. máj. 9. 16:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam, az úgy érzem nem kell oda..:)
2013. máj. 9. 16:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálhatod azt, hogy ha az írásbeli nagyon rossz lett, nem mész el szóbelizni. Ennek annyi a következménye, hogy "egyest kapsz", de ez sehová sem lesz elkönyvelve - tehát a bizonyítványodban nem fog látszani, amikor jövőre újracsinálod a közepet :) ezenkívül ha mégis elmész szóbelizni és rossz lesz, egyetlen lehetőséged a szintemelő, azaz jövőre emeltezel.
2013. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És az egyes hogyhogy nem kerül be sehova? Mármint, hogyhogy nem adódik össze az írásbeli jegyével?
2013. máj. 9. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ha ennyire nem ment, akkor miért hoztad előre?
2013. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szinte mindenki előre hozta...és ment volna, de nem vettem észre egy feladatot....tudom, hogy figyelmetlenség, de emlékszem, hogy vagy 3x végignéztem, és nem LÁTTAM azt a feladatot...
2013. máj. 9. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyik volt az?
2013. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. ezt úgy értsd, hogy az nem a szóbelire jár, hanem az egész érettségidre kapod az egyest :)
2013. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nyelvtanos feladat volt.:S

Akkor olyan, mintha az egészen megbuktam volna?:D

Ha nem kerül be, akkor nem baj...akkor átgondolom! Köszönöm.:)

2013. máj. 9. 17:15
 9/9 anonim válasza:
Egyik osztálytársam ment tavaly előrehozottra októberben, nem sikerült neki valami jól az írásbeli. Nem ment el szóbelizni, és nem volt semmi következménye. Annyi volt, hogy amikor megkaptuk a törzslapkivonatokat az előrehozottakról, akkor neki 1es volt beírva az adott tantárgyhoz. De ez a papír lényegében semmit sem jelent, ki is dobhatta volna :D szval én azt mondom ha rossz lett az írásbelid ne menj el szóbelizni, mert ahogy a többiek is írták, szintemelőt kell csinálnod, ha javítani akarsz.
2013. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!