Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha körzeti orvos mellett...

Ha körzeti orvos mellett szeretnék dolgozni mint aszisztens milyen képzésben kell részt vennem? Eü végzettségem, érettségim és 13 éves szakmai tapasztalatom van.

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 15:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha eü végzettséged van meg érettségid akkor dolgozhatsz háziorvos mellett. Ő dönti el ugyanis hogy milyen végzettségű asszisztenst választ maga mellé, mivel kényszervállalkozók.

Én is gyerekho. mellett vagyok assz. Nekem OKJ-s gyerekszakápolóim van. A kolléganőmnek meg OKJ-s körzeti ápolóija van

2009. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a választ

Még egy kérdés:És a bérezés megegyezés szerint történik,vagy közalkalmazotti? Ha nem indiszkrét.Köszi

2009. okt. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!