Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes biológiából érettségiz...

Érdemes biológiából érettségiznem ha pszichológus szeretnék lenni, vagy enélkül is menne? Valaki aki ezt a pályát választotta írhatna pár szót a tapasztalatairól és h döntését nem bánta e meg, nagyon szeretném ezt a pályát.

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem pszichológiát tanulok, de remélem nem baj ha írok:D

Én úgy tudom pszichón eléggé kérik a bioszt, szóval nem fog ártani, az tuti. (Emellett szerintem bioszból nem túl nehéz leérettségizni, ha vki szereti és érti) De persze biztosan meg lehet lenni nélküle, csak nehezebb:)

Amit még tudok a szakról: nagyonnagyonnagyonnagyon fontos az angol!!! Lehet biosz nélkül megleszel, de angol nélkül tuti nem!!

2009. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem ezt a pályát válaszottam, de csatlakozom az előttem szólóhoz. Csak akkor érettségizz bioszból ha nagyon jó vagy belőle. AMúgy magyar, matek, töri, idegen nyelv közül kell kettőt választanod, szóval bármelyik két legjobban sikerült érettségidet veszik figyelembe.
2009. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pszichot végeztem és erősen ajánlom, ha egy biosz érettségit nem tudsz megcsinálni, akkor itt az anatómiába megpusztulsz. Nem rosszindulatból írom, de ha nem is érettségizel belőle, az emberrel kapcsolatos részeket nagyon keményen nézd át, mert szükséged lesz egy alapra. 10x annyit, és 10 olyan durván tanulsz majd egy félév alatt itt anatómiából, mint bioszból a 4 év alatt gimiben.
2009. okt. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!