Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt törivel megyek valamire?

Emelt törivel megyek valamire?

Figyelt kérdés
van értelme emelt szinten érettségiznem történelemből? csak mert el kell döntenem hogy jövőre mit tanulok emelt szinten, magyar kilőve, matekot nem szeretem annyira és nem is vagyok nagyon jó belőle, fizikát se szeretném nagyon, úgyhogy marad a töri, amiből viszonylag jó is vagyok, és mér egy kicsit érdekelnek is bizonyos részei, szóval mennyire nehéz emelten a töri? és megéri?
2013. máj. 14. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyetemre akarsz menni, elég sok helyen elfogadják, szerintem teljesen vállalható volt az idei emelt töri is. :) Minden attól függ, hogy hova tanulnál tovább, annak a helynek nézd meg a követelményeit. :)
2013. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha egyszer minden mást kilősz magadnak és törivel akarsz foglalkozni, akkor nyilván van értelme :)

Az érettségi írásbeliket megnézheted az Oktatási Hivatal honlapján. Az emelt annyival nehezebb, hogy kevesebb helyen lehet használni az atlaszt és a középfokúhoz képest több tárgyi tudásra is van szükség, néhány feladatnál nem elég a józan ész alapján végzett forráselemzés.

2013. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!