Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing alapképzés-Corvinus vagy BGF?

Figyelt kérdés

A levelező képzés érdekelne, a gyógyszerészdiplomám mellé szeretném.


Melyiket ajánlanátok?



2013. máj. 14. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Gyógyszerész diploma mellé ilyen bóvli szakot... Ne vicellj! Dolgozz egy ideig, majd ha lesz elég pénzed külföldön keress 1-2 éves posztgraduális képzést valami neves egyetemen. Ne bohóckodj már gyógyszerész diplomával a BGF-en meg a Corvinuson.
2013. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Pfff... Még hogy büfészak, a kereskedelem-marketing? Szerintem ajánlott, ha érdekel. Egyáltalán nem bóvli szak, azt is legalább úgy kell teljesíteni, mint egy gyógyszerész szakot. Vagy te kedves 1. válaszoló kisujjadból is kirázod a közgazdaságtant, a számvitelt, statisztikát, analízist, valószínűségszámítás, marketinget, bevkereskedelmet? Én a BGF-re járok és itt kell ám tanulni. Persze nem ugyanaz a két szak, de követelmények nálunk is vannak. Az, hogy sokan járnak oda, még nem jelenti azt, hogy el is tudják végezni 3 év alatt, vannak akik csúsznak.

Ha több érdekel erről kérdező, akkor írj privátban.

2013. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Képzeld el gyógyszerész diplomám van és jelentkeztem a corvinusra közgazdasági továbbképzésre. De vicc a gyógyszerészetihez képest.:)
2013. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
már ne is haragudj, kedves utolsó, de milyen jogon mered összehasonlítani a Corvinust a BGF-fel? amíg a Covinuson a hallgatók kikapják a vizsga anyagát, nálunk erről szó sincs, azért kíváncsi lennék, hogy egy analízis vizsgát hogyan teljesítenél egyből...
2013. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

2. válaszoló vagyok, BGF-es szintén és csak megerősítem, hogy a Corvinusnak már csak a neve nagy, a BGF sokkal gyakorlatiasabb.

Aki itt osztja az észt a büfészakokról az menjen már be egy analízis vagy statisztika 2 vizsgára nulla tudással.

2013. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyet kell, hogy értsek az utolsóval, a Corvinus EGYEDÜL annak köszönheti azt a marha nagy hírnevét, hogy nehéz bekerülni, mert a sok sznob azt jelöli be elsőnek, mert azt hiszik az akkora szám, de hiába könnyű bekerülni a bgf-re, ott készítenek fel az életre/munkádra, ezt több ismerősömtől hallottam, mielőtt még valaki azt hiszi, hogy csupán egyéni vélemény. Lehet, hogy sokan vannak bgf-en, de a végére kevesen maradnak, mindenesetre én, mint munkaadó biztos, hogy előbb vennék fel egy bgf-en végzettet.
2014. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!