Mi legyek ha nagylegyek? Mármint ilyen adottságokkal minek lennék jó? Lent.

Figyelt kérdés
Hát szeretek beszélni, előadást tartani, magyarázni. Nagyon jó fogalmazó vagyok írásban, magyarból is és németből is olyan több oldalas fogalmazásokat írok hogy csak na. ( nem dicsekvés) Viszont ha szóban kell beszélnem németül az nehezebb, de az a jó hogy ha beszéélnem kel pl. egy képről akkor át terelem magamra a szót és ez jó tulajdonság. Imádom a néémetet, 7.-es vagyok jövőre alapfokú nyelvvizsgát teszek németből, és majd olyan szakmát szeretnék amiben ezt használhatom, ezt a nyelvet. Műsorvezetőre gondoltam vagy tanárnak, de azt is nézem hogy mennyit fizetnek. Sokan monsdták hogy legyek ügyvéd vagy jogász, mertz jól érvelek és jó rábeszélő vagyok. Okos vagyok de utálok tanulni, kivéve ha szeretem a tantáérgyat vagy nem kell sokat tanulnom.Jó képességű vagyok, sokszor mondják hogy sokat érek de egyszerűen utálok tanulni. Szépen olvaso, jó a helyesírásom, matekból órán annyira fitt vaygok meg minden értem is meg szeretem de viszont dolgozatnál 2-3 as lesz..nem értem miért. történelemből jó vagyok, földrajzból rossz, bioszból is..mindkettőt utálom. fizikábólátlagos, pedig gyűlölöm nagyon! kémiából rossz..iylen tantárgyakból rossz vagyok, de egyébként jó tanuló vagyok. A hangom szép nagyon, énekből jó vagyok. Szeretek osk ember előtt beszélni, szertem ha rám figyelnek, szeretem a gyerekeket. A szakmám mellet ill. a munkám mellet majd másodállásban szeretnék kozmetikus leni is. Azt nagyon szeretnék. Az a baj hogy egy életüno van és sok mindne szeretnék lenni, de viszont van olyan amihez rengeteget kell tanulni, de utálok :/ Szóval segyítsetek légyszi hogy minek mehetnék el ezekkel a képeségekkel. Zárójeében még annyi hogy szeretek énekelni, jó a hangom, szeretnék modell is lenni, kézilabdázok azzal is foglalkoznék, és hastáncolok is.
2013. máj. 16. 18:37
 1/4 anonim válasza:
Bla bla bla.. legyél utcaseprő
2013. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem túlértékeled magad (nem bántásból) :)
2013. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jól fogalmazok "mi legyek ha nagylegyek" xDD megy napiszarra :DD
2013. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"jó a helyesírásom" ülj le 1-es! :D
2013. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!