Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hangmérnök szeretnék lenni?

Hangmérnök szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni, és érdekelne a hangmérnöki szakma. Amennyire utána olvastam, magyarországon nem nagyon van kifejezetten erre irányuló képzés. Elvileg az lenne egy megoldás ha egy rokon ágazatát tanulnám elősször a dolognak, pl: Akusztikus, Programozó. Kérdésem az lenne, hogy hol kellene tanulnom hogy hangmérnök legyek, van e rá lehetőség, illetve ha van, akkor milyen tantárgyak kellenek oda. A matek az gondolom biztos kell, angolból is elég jó vagyok, és arra vagyok kíváncsi, hogy az informatikát elfogadják e egy ilyen helyen?

2013. máj. 19. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom BME villamosmérnökin lehet erre szakosodni.


De legyen jó a hallójáratod!

Én már beszéltem le erről a hivatásról olyan emberkét aki nem tudott különbséget tenni egy 95dB/W-os és egy 130dB/w-os hangszóró hangja között

2013. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos ez idővel úgyis eldől, Köszönöm hogy válaszoltál!
2013. máj. 19. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!