Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ebben az évben kezdtem el...

Ebben az évben kezdtem el gyógyszerésznek tanulni. Orvosnak jelentkeztem de nem jött össze. Ez nem tetszik annyira és szeretnék átmenni orvosira. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Átmenni tudtommal nem lehet, újra kéne jelentkezned hozzá, gondolom ahhoz meg újra is kéne érettségizned, idén már a két emelt kötelező orvosira szóval nem lenne egyszerű. Illetve ha minden igaz, már két állami félévet elhasználtál, így ha most abbahagynád, felkészülnél orvosira, fel is vennénk, akkor csúszás nélkül kéne végigcsinálnod, vagy fizethetsz szép összegeket. Viszont ez legyen a legkevesebb, ha úgy érzed, hogy az orvosin a helyed, ez az álmod, ezt szeretnéd csinálni, és a képességeid is megvannak, akkor ne tartson vissza semmi..:) Esetleg ha passziválod a következő félévet és felkészülsz az érettségikre? A gyógyszerészetin gondolom ragadt rád a kémiából valami, így az nem lenne hátrány majd az emelet kémián. Ha most kihagysz egy félévet, készülsz az érettségire és megírod az őszi érettségit, abból látnád, hogy kb elég lesz-e a pontod. Ha nem, akkor szerintem folytasd a gyógyszerészt, vagy talán még a tavaszit megpróbálhatod. Ha meg jól sikerül akkor jelentkezz orvosira jövőre..:) Ennyit tudok tanácsolni..:)
2013. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De már elhasználtál két támogatott félévet, így az utolsó évben már tandíjas lennél - ki tudod fizetni?
2016. okt. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!