Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség! Lehet, hogy rosszul...

Segítség! Lehet, hogy rosszul fogok dönteni, de nem biztos, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most lesz a ballagásom, már tudom, hogy a rendészeti iskolába, ahova jelentkeztem felvettek, ami nem kis teljesítmény volt. Viszont már közel sem vagyok annyira elszánt azt illetően, hogy ezt a pályát válasszam, az iskola messze van a lakhelyemtől, kollégiumba járnék, már nagyon beleéltem magam, viszont közben kétségek merültek fel bennem. Van egy helyi gimi, ahova szintén felvettek, lehet, hogy mégiscsak oda kellene járnom, de már annyi mindent megtettem, hogy felegyenek a másik iskolába, nem biztos, hogy le akarok mondani róla. Mi legyen szerintetek?

2013. máj. 23. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tarts ki eredeti terved mellett. Ha nem tetszik akkor még mindig átmehetsz a helyi gimibe. Fordítva viszont nem tudsz változtatni. A helyi gimiből már nem tudsz a rendészeti suliba átmenni. szóval attól hogy kolis leszel nem kell félni.
2013. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) igaza van az elsőnek. Gondolom nem ok nélkül jelentkeztél rendészeti suliba, régóta ez lehetett a célod, mert ismerem a dolog menetét, egy ismerősöm próbált bejutni, és nem sikerült neki, olyan erős volt a felvételi elvárás. Szerintem te most csak megijedtél, főleg a koli miatt, de ne aggódj. Ha nem tetszik még mindig kiiratkozhatsz, és mehetsz gimibe, de fordítva ez nem lehetséges.
2013. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uh, jó köszi, talán igazatok van. :)
2013. máj. 23. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik rendészeti suli?
2013. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Erikadeseny válasza:
Mi lett a vége?
2019. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!