Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még kettő nap és 16. hetet...

Még kettő nap és 16. hetet töltöm. Nem bírom szedni az elevitet mert rosszul vagyok tőle kb 2-3 hete nem szedek semmit. Annyi mindent hallottam hogy már nem tudok dönteni. Melyiket vegyem és szedjem Gravida vagy Ladeevit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szia én ugyan elevitet szedek és nem vagyok rosszul tőle de a barátnőm aki egy héttel fiatalabb terhes nálam ő rosszul van az elevittől és a gravidát szedi:)
2011. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ladeevitet. Gravidától is sokan rosszul vannak
2011. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Annyit kérdeznék még hogy hallottam több embertől hogy este vegyem be ne reggel és akkor nem piszkálja a gyomrom.Ki hogy van ezzel???
2011. márc. 7. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elevitet én sem bírtam utána váltottam gravidára nekem semmi bajom nem volt tőle.Én reggel vettem be mindig.
2011. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
barátnőmet nem bántja ha reggel veszi be én viszont este veszem be az elevitet mert az orvosom azt mondta hogy este vegyem a magneb6 miatt azt is kell szednem:)
2011. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Hipp Natal nevű gyümölcskoncentrátumot ittam az első terhességemnél.Gyógyszertárba vettem,mert ott volt a legolcsóbb. Nekem bevált.
2011. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!