Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rosszul dönteni?

Figyelt kérdés
Félek új életet kezdeni a jelenlegi párom nélkül,sokat veszekszünk,nem jövünk ki jól,ráadásul nem tudom szeretem-e még,vagy csak vagyok mellette.12 éve vagyunk együtt,van egy 16 hós fiunk és most várjuk a 2.gyereket.Nem tudom jobb lenne-e külön hosszútávon,vagy csak rosszabb lenne egyedül,mert én már 2 gyerekkel az oldalamon nem igazán találnék másik férfit szerintem,mert falun élünk,ő viszont bármikor talál magának 20-22 éves csajszit is akár,akivel bármilyen komolyra fordulhat.Tudom,hogy ez rosszul esne nagyon,ha tudnám másba szerelmes(kisfaluban mindenki mindent tud a másikról).Mindketten 28 évesek vagyunk.
2011. jan. 12. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
rossz döntés nincsen szerintem. minden döntés továbbviszi az életedet és mindegyiknek lesznek negatív meg pozitív hatásai is a későbbiekben.
2011. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát vagy megróbáljátok mégegyszer együtt vagy tényleg külön váltok.

ne hidd,hogy 2 gyerekkel nem találsz párt magadnak.ez hülyeség.

2011. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a gyerek aki úgy él, hogy a szülei egyfolytában veszekednek, majd nem fog tudni érvényesülni semmiben.

Én tudom, soha nem akartam, hogy a szüleim elváljanak, és utálom a veszekedést, ezért nem tudok megállni a talpomon.

2011. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig ha legyőz a félelem,akkor az régen rossz.Lehetetlen nincs,csak tehetetlen.Tudod,mindneki a maga sorsának kovácsa!Én most léptem ki egy rossz,több éves kapcsolatból.Jött egy másik,aki megalázott,és padlóra küldött.Mégis vállalom,ami még rám vár,mert hiszek benne,hogy az életem csak szebb lehet ennél.Annyi mindenen keresztül mentem oylan rövid idő alatt,és annyira fáj,a poklok poklát élem át!Mindezt azért,hogy egyszer boldog lehessek.Hiszem,hogy még az lehetek.Merj változtatni,és próbálj máshogyan hozzá állni a dolgokhoz!
2011. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

és ha egyedül maradok?Anyukámhoz tudnék csak költözni,mert annak idején párom fizette ki a házat,mert akkoriban jól ment neki,és nem akarta,hogy hitelt vegyek fel ahhoz,hogy adjak bele.Akkor kezdhetném az új életemet semmi nélkül,az az több milliós lakáshitellel,egyedül a 2 gyerekkel 70000ft-os fizetésből.

Ha anyunál maradok,akkor úgy meg még nehezebben találnék magamnak párt szerintem.

2011. jan. 12. 13:02
 6/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy soha nem mertem nagyot kockáztatni,inkább a kevesebb biztos mellett döntöttem mindig
2011. jan. 12. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:

anyukámék 4 éves koromban váltak el.

van egy nővérem is.

anyukám szüleivel éltünk vidéken.

4,5 évesen már nevelőapám volt és már 14 éve vannak együtt,vettek közös lakást Pesten és van egy közös gyerekük is.

(az más kérdés,hogy már eléggé megromlott a kapcsolatuk.)

de nem ez az egyetlen olyan eset,hogy különválás után 2-3 gyerekkel párt találjon magának az ember és egy életre boldog legyen.

2011. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenek előtt próbáljátok rendbe hozni a dolgokat. Beszélgessetek a problémáitokról, keressetek megoldást. Ti már egy család vagytok ezt soha ne felejtsd el. A szerelem egy idő után elmúlik minden kapcsolatban. Szerinted a 25-éves házasok is perzselő szerelmet éreznek egymás iránt? Nem! A szeretet, a tisztelet, a hűség ami összetartja ezeket a házasságokat. Miért veszekedtek? MIért nem figyeltek oda jobban egymásra? Miért nem kedveskedtek többet a másiknak? Mit tesztek azért, hogy a kapcsolatotok működjön? (mert magától nem fog..dolgozni kell rajta) Ezeken gondolkodjatok el együtt mielőtt apa nélkül nőnek fel a gyerekeid.
2011. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szinte már azt sem tudnám hogy kezdjek el pasizni.Nekem ő volt az első barátom,aki megcsókolt...Sem előtte sem közben nem volt más.16éves korom óta vele vagyok.olyan laposnak érzem magam mellette.
2011. jan. 12. 13:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Kezdesz egy új fejezetet ez életedben!


Nem te lennél az egyetlen aki ilyen problémákkal a háta mögött új életet kezd.


Az emberek néha lezárnak egy fejezetet, és újat nyitnak, és mindig új tapasztalatokkal nyitnak újat!

2011. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!