Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » LIA reklámszervező szakmenedzs...

LIA reklámszervező szakmenedzser képzése után melyik fősulira lehet menni tovább tanulni a tárgyak beszámításával?

Figyelt kérdés
elvégeztem a reklámszervező szakm. képzést, és már járok egy bsc-re nnappali tagozaton, és gondoltam, hogy megcsiánlom a bsct levelező tagozaton a reklámhoz is, de nem tudom, hogy melyik fősuli veszi át a korábbi tárgyainkat. a sulira a gábor dénes és a kaposvári egyetem neve volt kiírva. Ti tudtok valami? Ismeritek a LIA-sulit? :)

2013. máj. 25. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A liát ismerem, de nem állok messze az igazságtól, ha azt mondom, hogy az OKJ-s iskolák legrosszabbika. Érdemi tanulást ott nem kapni, csak a szórakozás megy. A vizsgán meg vagy átmennek a diákok vagy nem, az úgynevezett tanárok magasról tesznek rá.
2013. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj hát ezzel tisztában vagyok, és meg is csináltam a reklámszervező szakmenedzser szakot, és én csak szeretném ezt kicsit továbbfejleszteni egy Bsc. szakba, hogy legyen + egy diplomám abból is, mert bár én most másik egyetemre járok, de úgy hallottam, hogy ha szakirányban tanulsz tovább FSZ képzésről BSC-be akkor az addig tanult 2 év szinte levonódik a 3éves képzésből, mert egy csomó tárgyat ugye kiválthatsz majd vele... és most én a SJE - komárnói oldalon lévő közgáz karával szemezek, mert ugye ott nem vonják le a féléveket se, és egy diploma pluszba mégis csak jó lenne, ugy érzem nagyot nem buknék ha megpróbálnám
2013. dec. 23. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!