Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 10. -es vagyok, mezőgazdász...

10. -es vagyok, mezőgazdász suliban, de jövőree máshol akarom folytatni a tanulmányokat pl. autószerelő szakon. ötletek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok, jelenleg 10. évfolyamon végzek egy mezőgazdasági szakközépiskolában, de jövőre máshová akarok menni, mert nem túlzok egy putriba járok, és szakmailag is mellé fogtam hülye fejemmel. autó vagy motor szerelő szakma érdekelne elsősorban. érettségit akarok 2-3 éven belül, szakmabeli tapasztalatom van egy kevés. dehát ezt a 2 évet nem akarom elveszejteni, ha lehet. olyan sulit keresek, ami 2-3 éves autószerelő szakmai, és érettségit is ad, viszont kezdő szinten kezdődik. ötletek?
2013. máj. 28. 16:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!