Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A helyi munkaügyi központ...

A helyi munkaügyi központ által meghirdetett tanfolyamon miből áll a felvételi?

Figyelt kérdés
Konkrétan Ügyintéző titkár tanfolyamra jelentkeztem és szeretném tudni mire lehet számítani.

2013. máj. 30. 12:18
 1/3 anonim válasza:
En mar vettem reszt hasonlo tanfolyamon. A lenyeg a tanfolyam kiirasaban benne vannak a feltetelek, pl. erettsegi kell hozza. Ha a kiirasnak megfelelsz akkor nyilvantartasba vesznek. Kulon felveteli a tanfolyam elkezdese elott meg nem hallottam, hogy lett volna. Inkabb amivel en talalkoztam, az volt a gond, hogy nem mindenkinek egyforman tamogatta a tovabbkepzest a munkaugyikp. Tehat nekem gyes utan visszatero munkavallalokent ingyenes volt, de volt akinek nem, es ami kemenynek tunt, hogy ha nem jartam volna be rendesen, es nem sikerult volna a vizsgam, akkor vissza kellett volna fizetnem a tanfolyam dijat.. ez akkoriban kb. 500.000 ft- volt. De ez jopar evvel ezelott volt, azota mar valtozhatott sokminden, a munkaugyi kp. altal meghirdetett tanfolyamrol a helyi ugyintezonel erdemes erdeklodni.. Nekem nem erte meg, mert kicsik voltak a gyerekek, osszel megbetegedtek, alig tudtam megoldani a felugyeletuket, de a tanfolyamra jarnom kellett, tehat jol at kell gondolni, ha valaki beiratkozik ilyen tovabbkepzesre. Az en tanfolyamomat is valami ilyesminek titulaltak, infot,angolt,gepirast,gazdasagi-jogi ismereteket, valami ilyesmiket tanitottak, elhelyezkedni nem lehetett vele..
2013. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Annyira számíthatsz hogy amíg tart a tanfolyam kapod a x ezer ft-ot

elhelyezkedni nem lehet ezekkel,legalábbis nagyon kevés az esélye.

Elméletileg nem kell semmilyen felvételi,bár mostanában én is halottam erről a létszám miatt...

De úgy tudom hogy most már ha nem sikerül akkor sem kell visszafizetni a tanfolyam díját(nem biztos csak halottam)

2013. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vlmi teszt
2018. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!