Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mezőgazdasági agrármérnök...

Mezőgazdasági agrármérnök vagy élelmiszermérnök?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyik helyet jelölje meg legelsőnek. Szívem szerint agrármérnökre mennék de viszont lehet jobb lenne az élelmiszermérnök. Ha esetleg valakinek van tanácsa vagy bármiféle személyes élménye a két szakkal kapcsolatba az szívesen meghallgatom! :)

2013. jún. 1. 16:20
 1/1 anonim válasza:
Igaz h. én környezetgazdálkodási agrármérnöknek tanulok, de sztem ez majdnem egyezik a mezögazdasági agrármérnökkel, és tudom h. ha nincs földed neked v. a családodnak, akkor felesleges belekezdeni. Az élelmiszermérnök jó, cska az tömény kémia meg biosz. Remélem hasznos volt amit írtam:-)
2013. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!