Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek lenne érdemes továbbtanu...

Minek lenne érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés
Most 11. osztályos vagyok, jövőre végzek. Eddig arra gondoltam, hogy csillagásznak szeretnék majd továbbtanulni, de a későbbiekben való elhelyezkedés és álláslehetőségek miatt úgy döntöttem valami mást kéne keresnem... Mi az amivel jól el lehet helyezkedni, és jól kereső állás? Egyértelműen reál beállítottságú vagyok, tehát valami olyanra gondoltam ami a matematikával és/vagy fizikával kapcsolatos.

2013. jún. 1. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mérnök.
2013. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és melyik egyetemen?
2013. jún. 8. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettőt és könnyebbet :-D Először a szakot kellene eldönteni.
2013. jún. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kereasd meg a választb előbb ezekre a kérdésekre: [link]


Nekem ez segített. Utána sokkal könnyebb lesz kitalálni azt is, hogy merre tovább.


Sokkal könnyebb megtalálni a jó lehetőségeket, kitartani a mellett, amit csinálsz, és jónak is lenni benne - ezek által pedig jól keresni - ha szereted, amit csinálsz. Ha megvannak a válaszok, általában az elég motivációt ad arra, hogy kitaláld a módját is:)

2013. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!