Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi lesz a...

Szerintetek mennyi lesz a várható ponthatár az SZTE-ÁOK szakon? Szerintetek a tavalyihoz képest növekedni vagy csökkenni fog?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem növekedni akár viszonylag sok ponttal is.

Bár remélem, hogy nem, mert én is oda szeretnék menni...

2013. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
415-430 között lesz, mint minden áldott évben...
2013. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó több véleményt is hallani/olvasni. Nem tudom , hogy mit higgyek. Az érettségizők nagy része azt mondta, hogy szerintük valamennyivel csökkenni fog ,mert összességében nem sikerültek olyan kiválóan az emelt érettségi vizsgáik.

Köszönöm a hozzászólásokat :)!

2013. jún. 1. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugtassatok meg, én mindenkitől 90% fölötti emelt biosz eredményeket hallottam, ami már ijesztően jó :D
2013. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A mi csoportunkban a legrosszabb talán 70% (de az otthoni számítás :) ) Én több 80% körüliről halottam , mint 90 körüliről.

De a kémiáról viszont semmi jót...

2013. jún. 1. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Na látom elég vegyesek akkor, amiket hallunk. Itt GYIK-en több embertől is ilyen 80-90 %-os kémiákat (meg bioszt is persze) hallottam. Az én 40-50 %-osom meg kis sz@r... bioszom az elvileg nekem is jó lett, 70-80 % (inkább 80 körül), de most már én sem tudom, hogy mit higgyek. Valaki azt írta, hogy csökkennek a ponthatárok, akár 10 ponttal is, erre épp tegnap olvasom, hogy a srác emelkedésre számít... mondom mi van? Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy emelkedni nem fog, viszont inkább stagnálni, mint csökkenni. Ha csökken is, akkor max ilyen 2-3 pontokat. De 10-et tuti nem. Ahhoz túl sokan írtak k*rva jó kémiát, szóbeli pedig még nem is volt...
2013. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát, most már... majd kiderül.:)

De é is úgy hiszem, hogy a tavalyi körül lesz. +/- pár pont.

2013. jún. 2. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan csökkenni fognak a ponthatárok, ugyanis kevesebben jelentkeztek idén, és a két emelt érettségi sem sikerült olyan jól átlagban, mintha 1 emelt és 1 közép kellett volna.
2013. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!