Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 430-445 pont elegendő ahhoz...

430-445 pont elegendő ahhoz hogy, valamelyik orvosi egyetemen államilag támogatottba kerüljek?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy melyik egyetem csak általános orvosi képzésről legyen szó. Sajnos (bár gondolom mindenki így van ezzel manapság) a pénzhiány miatt máshogy nincs esélyem arra hogy orvos legyek csak ha államilag támogatottba kerülök. Esetleg még a vegyészet is érdekelne, oda hány pont kell az államilag támogatotthoz? (biológiából és kémiából van emeltem)

2013. jún. 3. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Nézd meg az elmúlt évek ponthatárait, ennél jobb tippet nem nagyon lehet generálni.

2013. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idén biztosan elég a 430 is. A 445 meg amúgy is elég lenne bárhova.
2013. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen lett a két emelted?
2013. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Idé szerintem lazán. A többségnek kb. 400-420 között lesz pontja, és a jelentkezők közül rengetegen nem mentek el szóbelizni kémiából, legalábbis nálunk (Pécsett) így volt, a tanárok is mondták + én is ezt tapasztaltam, úgyhogy a ponthatár szerintem nem fog változni, vidéken marad (+/-5 pont), nem lennék rá megesküdve, de szerintem Pesten még esni is fog. Én így gondolom. Ennyi ponttal a helyedben nem aggódnék. :)
2013. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!