Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » GYTK-ra megérni várni, vagy...

GYTK-ra megérni várni, vagy DE-vegyészmérnöki? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
bioszom 59 lett,kémiám 30. gyógyszerészeti lett volna a cél.de én ma feladtam :"(( már 2x próbálkozok,de-vegyészmérnöki karát elkezdjem mondván,h ott számítások vannak és jobban fog menni,mert ebben is az volt a baj,h nem tudtam őket.:( vagy ti nem kezdenétek el? én pl 2.félév után átmennék gytk-ra ha felvesznek. jó ötlet ez az egész? volt olyan ismerősőd,akinek a vegyészmérnöki jót tett? (jobban tudott számolni)és később felvették orvosira/gytk-ra? légyszi minél többen írjatok. nem szeretném feladni ezt az álmomat! (gytk) ma szerintem végigsíroma napot :((

2013. jún. 4. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Felesleges, aztán fizethetnél, a gyógyszerészetiért is meg a vegyészmérnókiért is
2013. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem magántanárral tanulj októberig, próbáld meg, hátha sikerül, ha akkor sem, akkor májusban, úgy biztosan jó lesz!:-)
2013. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!