Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet egyszerre két szakot...

Lehet egyszerre két szakot végezni az egyetemen? (DE-angol-pszichológiára gondoltam)

Figyelt kérdés
Érdemes lenne ezt a két szakot elvégezni? És amugy hogy működik, ha egyszerre két szakot végzel? Nagyon megterhelő? Egyáltalán el lehet intézni az órákat, stb?? Minden érdekelne, írjatok!
2009. okt. 9. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és középsuli 4.ben már lehet jelentkezni mind2re egyszerre, vagy először csak az egyikre, aztán mondjuk egy év múlva a másikra?? hogy működik ez?
2009. okt. 9. 14:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyikkel akarsz inkább foglalkozni? Mert a pszichológián aztán rendesen megfogod tanulni az angolt.
2009. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából az angol erősségem, de érdekel a pszichológia, ezért gondolkozom rajta
2009. okt. 9. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt a két szakot vinni egyszerre szerintem nagyon nehéz.. mostanában meg az egyetemen már kész elvárás, hogy minden órára bemenj. Nálunk rendesen szívatják azokat akik nem teszik.

Azt viszont meg tudod csinálni, ha gondolod, hogy mondjuk angol idegennyelven végzed el a pszichológia szakot.

2009. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de olyan csak Pécsen van, és költségtérítéses. :S azt én nem tudnám finanszírozni...
2009. okt. 9. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyetértek a másodikkal, a kettőt egyszerre nagyon nehéz elvégezni, arra menj szerintem amelyik jobban érdekel.

2009. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem több ismerősöm végez párhuzamosan több szakot. a legfontosabbakra és a gyakorlatokra bejárnak, a többit jegyzetből tanulják. a tanárok tolerálják.

én pl. régészetet tanulok, és skandinavisztikát szeretnék fölvenni jövőre, na ez elég gyilkosan hangzik, de remélem kivitelezhető ^^

2009. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. okt. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!