Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem és Marketing...

Kereskedelem és Marketing szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Főleg szakosok tapasztalatát/beszámolóját várnám... Nehéz a matematika? Melyik tantárgy lesz a legnehezebb? Körülbelül mennyi pont kell, hogy felvegyenek?


Gimnazista vagyok, és nemsokára fakultációt kell választanom, ezért kérdezem, hogy érdemes-e ebbe az irányba menni. Nagyon jó vagyok angolból, és jövőre a németre is ráhangolódok, viszont emelt matekból nagyon gyenge vagyok...



2013. jún. 10. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel ez gazdasági szak, így van két féléves gazdasági matek, ez sokaknak jelent nehézséget, de azért szerintem ha tanul az ember, akkor meg lehet csinálni, meg hát elég sok gazdasági tárgy van, aztán attól függően, hogy milyen specializációt választasz, a szakmai tárgyak.

Írtad, hogy jó vagy angolból, lehet, hogy akkor esetleg érdemes bejelölni majd az angol nyelvű szakot is.

A BKF-en amúgy van magyar és angol nyelven is: [link]

Sajnos ez a szak elég sok helyen már csak fizetős formában van, így általában alacsonyabb pontszámmal is be lehet kerülni, bár ki tudja mi lesz, mire Te felvételizel majd.

2013. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!