Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Környezettan Bsc elvégzése...

Környezettan Bsc elvégzése után mit lenne érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Tavaly júniusban végeztem, azóta próbálok állást találni, de mint kiderült ez a szak az ég világon semmire sem jó. Egyik lehetőségnek a környezetmérnök msc-t látom (tudom mi a vélemény erről, olvastam :) ), vagy esetleg valamilyen okj-s tanfolyam...

2013. jún. 11. 14:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én környezetmérnökire mennék esetleg... Akkor semmiképp ne tegyem? De akkor nem leszek mérnök, a humánosok meg még annyira se kellenek... Most eléggé elbizonytalanítottatok. (vagy inkább még jobban) egy pályaválasztó


Egyik oszt. társam úgy tervezi, hogy utána hulladékgazdálkodásira megy, az elvileg kell a munkaerő piacon.

2013. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kell? Akkor lehet én is azt fogom csinálni később. Persze ha hulladékgazdálkodás tárgy keretein belül majd megtetszik a téma. :)


Te gimis vagy vagy környezettanos, mint kérdező?

2013. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én? Gimis.

(A kérdező környezettanos.)

2013. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Úgy kérdeztem, hogy környezettanos vagy-e, mint ő, szóval tudom. :)


Akkor ne menj környezetmérnöki szakra.

Nem tudsz még biomérnökire/vegyészmérnökire/kémiára menni?

2013. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A bioszt annyira azért nem...

A kémiát meg most adtam le, mert eddig nem voltam fakt.os és reménytelennek tűnt 0 gyakorlattal annyi számolást.....

Úgyhogy nem tudom mi lesz velem.:(

2013. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez ismerős... Azért kerültem környezetmérnöki szakra, mert nem volt jobb ötletem, nem tudtam, mi lesz velem, a jó kis szakoktól féltem és/vagy valóban nem voltak meg hozzájuk az alapjaim.

Szóval féltelek ettől, vigyázzál.

Inkább vért izzadj, de valami normális szakra menj.

2013. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aki privátban írt, azonos-e az itteni pályaválasztóval. Ezért biztonságosabb ide beraknom, ahol többen látják.


Ez a legkifejezőbb kérdés mindegyik közül, szerintem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

Az illető amúgy egy csomó kérdést rakott még fel utána, menekülni akar egy jó szakra.

2013. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!