Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van jövője a Kommunikáció...

Van jövője a Kommunikáció szaknak? Főleg Erdélyben?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
A kommunikáció szaknak van jövője, tekintve, hogy média mindig is volt, lesz is. Azt mondják rá, hülye szak, meg túl sokan végzik el, de igazából bazi nagy tudást ad, és ha van hozzá motivációd, el tudsz majd helyezkedni nem sokkal diplomázás után. Na de hogy Erdélyben mi a helyzet, azt nem tudom... Az én családom erdélyi, kolozsvári mindenki, de nem éltem ott soha, már itt szülttem Budapesten, neked kell tudnod, hány tévészékház van ott, vagy kiadó, ahol esetleg el tudnál helyezkedni. Én egyébként nem regaszkodnék Erdélyhez, pláne, hogy tudsz magyarul. Én feljönnék Budapestre, ha pedig nem ide, még messzebb.
2013. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) a 18-éves lányom szeretne egyetemet végezni Kommunikáció-szakon.Azért írtam ki a kérdést,mert nem igazán tudom hogy mik az esélyei.Megköszönném ha más is írna,esetleg aki most végzett,és próbál munkahelyet találni. köszi!
2013. jún. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!