Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 5 tantárgyból történő bukás...

5 tantárgyból történő bukás esetén van lehetőség pótvizsgát tenni más középiskolában? Az ötből kettő nem érettségi tantárgy ha olyan iskolába mennék ahol ezt nem veszik figyelembe megoldható?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy ha olyan iskolába mennék ahol nem tananyag a földrajz mert csak érettségi tárgyakat tanítanak akkor nem számít az abból lévő bukás.

És még van felmentésem is egy tantárgyból. Így már csak 3 bukás van aminél még engedélyezett a pótvizsga.

Jól gondolom, hogy megoldható így vagy sem?



2013. jún. 13. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Először az előző tanévet kell lezárni, hogy újat kezdhessél, azt pedig még a régi iskolában csináltad végig, és azokból a tárgyakból kell jegyet szerezni, amiket ott tanultál. Nem bántani akarlak, de alig hiszem, hogy háromból is meg tudnád csinálni a pótvizsgát, én ilyen embert még sosem láttam, akinek háromból sikerült, pláne ha ötből buktál.
2013. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te tudod rosszul! Mar talaltam is egy sulit ahol megengedik a potvizsgat a tantargyakbol:) Es atengednek kovetkezo osztalyba.
2013. jún. 14. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Na azért elöre ne igyál a medve börére hogy átengednek a következö osztályba de ha esélyt adtak 5 tantárgyból a potvizsgára kívánom sikerüljön átmeni rajt.
2013. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!