Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulok, tanulok még sem...

Tanulok, tanulok még sem ragad meg bennem semmi. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Pótvizsgáznom kell mert túl sokat hiányoztam az iskolából. Töriből illetve kémiából. Törit 1 hét alatt megtanultam flottul megy minden évszámok, helyszínek, nevek egyebek.. Viszont a kémia elég siralmasan megy... Tanulom, tanulom de egyszerűen semmi se ragad meg bennem, ha valami még is az is csak ideiglenesen. A következő órában már azt sem tudom, hogy eszik-e vagy isszák.

2012. aug. 5. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A törit bemagolhatod, de a kémiát érteni kell. Megtanulni és nem bemagolni, ez egyedül rövid idő alatt nem megy.

Keress valakit aki elmagyarázza mert másképp nem fog menni ha nincs hozzá érzéked.

2012. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Számolásos feladatokat nem adott.. A 16 tételből is csak 1-2-nél kért képletet, szóval inkább "elmélet".
2012. aug. 5. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Hanyadikos anyagból kell?
2012. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
9.-es
2012. aug. 5. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
9.-ben a kémia általános kémia, ami az egész kémia alapja szerintem, azt tényleg fontos érteni is, nem lehet csak bemagolni. Nekem az a kedvenc részem kémiából, megpróbálhatok egy kicsit segíteni benne. Van konkrétan olyan, amit nem értesz és ez akadályoz a haladásban? Akkor írj privátot és megpróbálom elmagyarázni, ha tudom.
2012. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de ez milyen hülyeség már? mármint részedről... pótvizsgát a diák akkor köteles tenni, ha nincs meg az adott óraszáma ÉS nincs elegendő jegye az értékeléshez (heti óraszám +1 félévenként) nem bírtál 3-4 jegyet összekaparni egy félévben? ha már sokat is hiányoztál legalább felelni vagy témazárót írhattál volna
2012. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!