Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Halmozottan hátrányos helyzetű...

Halmozottan hátrányos helyzetű diákként kell fizetnem a második szakma megszerzésért?

Figyelt kérdés
Illetve azt szeretném még tudni, hogy, ha nem, akkor milyen papírok felmutatása mellett kezdhetem meg ingyenesen a képzést, ha szeptemberben kezdődik és én addig nem töltöm be a 21.-ik életévem?
2013. jún. 15. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kellene fizetned? Sajnos csak az első szakma ingyenes.
2013. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól látom szakmával rendelkező nagykorú vagy, hiszen egy szakmát már szereztél. Innentől már nincs az hogy hátrányos helyzetű, hisz munkaképes vagy minden szempontból. Miért lenne bármilyen kedvezményed?
2013. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amiért a terhes/szoptató tiniknek? :)

Mert 1 éve tesóm még így kezdte el a sulid, de idén már annyi-meg annyi törvényt kaptunk, hogy "jobban teljesítsünk" , hogy nem tudom, hogy él-e még a rendszer :)

2013. jún. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!