Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz elvégezni az...

T.Vivi16 kérdése:

Mennyire nehéz elvégezni az élelmiszermérnökit?

Figyelt kérdés
Nekem jövőre lesz esedékes a továbbtanulás. Már egy ideje ezzel a szakkal barátkozok, de nagyon félek, hogy nem tudnám elvégezni. A kémiával nagyon sokat szenvedtek? Ettől az egy tárgytól félek. Ugyanis a gimis évek alatt lazára vettem nem nagyon érdekelt. Meg úgy általában véleményeket kérek a szakról! Köszönöm!

2013. jún. 15. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A kémiával mindenki szenved :((
2013. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elején van több kémia, sokan szenvednek vele, de nem megtanulhatatlan. Nekem a Corvinuson ebben a félévben volt analitika, ez az egyetlen kémia, ami nem az elején van, hanem a 4. félévben. Nem akarlak elijeszteni, mert szerintem teljesíthető volt a tárgy (bár elsőre én is megbuktam, de a második vizsgám négyes lett), de a tanár küldött egy statisztikát, ami alapján az évfolyam 52,2%-a bukta a tárgyat a félévben, és a 176 emberből 3 embernek lett ötös. Ettől függetlenül én úgy látom, hogy jó jegyekkel elvégezni nem könnyű ezt a szakot, de szerintem ez mindenhol így van, viszont ahhoz, hogy kettessel-hármassal átszenvedd magad, nem kell túl nagy erőfeszítéseket tenned.
2013. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!