Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén érettségizem (már csak a...

Idén érettségizem (már csak a szóbeli kell) aztán szeretnék menni érettségi utáni nappali képzésre. (technikum) 21 évesen is jelentkezhetek?

Figyelt kérdés
kor

2013. jún. 17. 18:40
 1/3 m.manson válasza:

Ha jól tudom, 23 éves korig teljesen ingyenes, ettől függetlenül jelentkezhetsz. Bátyám is ilyen korban jelentkezett egy két éves képzésre, most végzett, úgy hogy szerintem te is mehetsz.

Remélem segítettem.

2013. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! Érdeklődtem és mehetek!
2013. jún. 25. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyikjelentkeztél.?? Érdekes én nemtudtam jelentkezni nappalira mert csak azok mehetnekakik 1993 január 1-je után születtek.Én pedig 92 november végénvagyis most fogompárhónapon belülbetölteni a 21-et ésmégse mehetek.
2013. szept. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!