Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén hogyan fog változni az...

Idén hogyan fog változni az orvosi egyetem ponthatára?

Figyelt kérdés
Kizárólag a SOTE érdekelne, tavaly ugyebár 436 volt. Emelt érettségi átlagok milyenek lettek?

2013. jún. 18. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani.
2013. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy a SOTE különösebben változna..de ezt tényleg nem lehet megmondani, csak találgatunk, max 430 pont lesz ott a ponthatár szerintem. De az is lehet, hogy nem változik. Nem olyan, mint a többi orvosi..
2013. jún. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán egy-két pont különbség lehet
2013. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán az ezotéria rovatban többre mész. Mégis honnan tudnánk?

Egyébként ha tippekre vagy kíváncsi, szerintem jelentősen nem változik. +/- 5 pont.

2013. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nöni nem nagyon fog, a csökkenes eselyesebb, de nem hinnem, hogy többel, mint 5 pont, pedig nekem Debrecenbe 6 ponttal van kevesebb, mint amennyi tavaly kellett (409 van, tavaly 415 kellett)... C'est La Vie :)
2013. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amugy nyilvan teljesitmenyfüggö.


elözö voltam :)

2013. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha a tavalyihoz képest bármilyen mértékben csökken, azt örömmel fogadom.:) Azért nem az ezotéria témakörben tettem fel, mert esélyeket lehet latolgatni áltudomány nélkül is. A felvételizők száma és a biosz/kémia átlagos %-os teljesítménye alapján azért lehet következtetni. Az erre vonatkozó információkat is várom!
2013. jún. 19. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kémia 74%, a biológia 84% lett összesen. Ugyan én nem a SOTE-ra jelentkeztem, csak gondoltam megírom, hogy a környékünkön én nem tudok jobb eredményről, ami durva, mert eddig 85-90%-ot nagyon sok orvosira jelentkezőnek sikerült összekaparnia kémiából. Hozzáteszem, hogy kíváncsiságból írtam pár közép kémiát és 90% alattit nem sikerült összehoznom.:D Mondjuk én elrontottam az írásbelit emelten, de maxos szóbelivel azért szépen felhoztam, ami annyira nem gyakori szerintem (mármint a maxos szóbeli). Azt akarom kihozni ebből, hogy közép szinten szóbelivel együtt legalább 90%-ot össze tudtam volna szedni. Az eredményem 16%-kal kevesebb!! Mindenkinek rosszabb lett, mint amilyen a közép lehetett volna, szóval kizárt, hogy ne látszana meg a ponthatárokon. Én eddig úgy gondoltam, hogy a SOTE nem nagyon változik, de 400 embert vesznek fel oda! Ráadásul az átlag pontszám az 456 pont a SOTE-ra, ehhez képest csak néhány átlagon felüli eredményt olvastam, szóval 400 emberből 100 lehet, hogy tudta hozni a megszokott pontszámokat, de a többiek biztosan rontottak (olyan SOTE-ra jelentkezőről is tudok, akinek nem lesz 400 pontja. Lehet, hogy csak nekem furcsa, de szerintem oda azok szoktak jelentkezni, akik a SOTE-n kívül bármelyik orvosira esélyesek..)
2013. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!