Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogy tanultatok szóbelire?...

Ti hogy tanultatok szóbelire? (középszint)

Figyelt kérdés

én olvasom a tételeket odafigyelve, amit kell azt többször elmondok ameddig meg nem jegyzem, de másnap, vagy 2-3 nap múlva, elég kevés dologra emlékszem!!

ti hogy tanultatok szóbelire???



2013. jún. 19. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Kidolgoztam a tételeket, leírtam lapra is, gépre is, aztán megint milliószor átolvastam őket, de semmi sem maradt meg a fejemben.

Holnapután megtudom sikerül-e azért átmenni.

2013. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én jövőhéten szóbelizek, én is csomószor elolvastam mindent, de nem marad meg, remélem majd akkor stresszelek és eszembe jutnak :D
2013. jún. 19. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ahogy néztem pár ilyen kérdést, meg ismerettségi körömben is ahogy néztem, nem olyan gyakori a bukás.

Valahol senki sem bukik, valahol csak egy gyerek, szóval ha tanulsz, akkor menni fog.

2013. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

összeírtam hány tételem van, leosztottam annyi nappal ami hátra van. napi 3 tétel jött ki. na a halogatásomnak köszönhetően ez napi 10 tételre torlódott. mindet megtanultam egyszer, úgy terveztem, hogy átolvasom mégegyszer előtte, de nem tettem végül, csak az infót.

mindegyik 100% lett :D

2013. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Hétfőn szóbeliztem, és a hétvégén 2 nap alatt beseggeltem az összeset. Vasárnaptól hétfőre 2 órát aludtam, de minden 90% fölött lett;) nem tudok taktikát ajánlani csak magolás az egész meg nagyon-nagyon sok kávé!
2013. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én májusban csak németet tanultam, meg egy-két töri tételt dolgoztam ki. Június első hetében elolvastam a négy föcikönyvemet és mentem emeltezni. Aztán pár nap kihagyás és 14-15-én töriztem(kétszer olvastam át), 16-17-én magyaroztam(azt csak egyszer olvastam el). Mégis a magyar lett jobb és szerencsére minden szóbelim 90% fölött lett.
2013. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok és félek h mi lesz :(
2013. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!