Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan érdemes államvizsgára...

Hogyan érdemes államvizsgára tanulni?

Figyelt kérdés
24.-én hétfőn lesz az államvizsgám, a tételek ki vannak már dolgozva, közel 200 oldal lett az 50 tétel... (közgazdaságtan)... Van vmilyen módszeretek ami már bevált nálatok annak fényében, hogy az anyag nagyrésze megmaradt? Nagyon nem akarok megbukni, bár ez természetes... Munka mellett jutottam idáig és azóta előléptettek de elvárás, hogy most leállamvizsgázzak, szóval mindenképp át kell mennem... Most szabin vagyok, szóval még van négy teljes napom, nem túl sok...Szerintetek fog menni? Hogy szoktatok tanulni? mit tanácsoltok?
2013. jún. 19. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne itt várj választ, kapcsold ki a gépet és tanulj. Egyszer már levizsgáztál belőle tanulj és ne internetez.
2013. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van, sokszor veszem észre magamon mostanában, hogy sírok mint vmi hlye kiscsaj... Egyre jobban kezdek kikészülni a körlmények meg a nyomás miatt, mindenhonnan csak elvárások jönnek, amiknek meg kell felelni és fáradt vagyok már nagyon... Jé,, megint magamat sajnálom
2013. jún. 20. 00:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vizsgára megtanultad, akkor azt már csak át kell nézni, ami hamar megvan. Ha olyan témák is vannak amiket nem tanultál meg, akkor gáz van mert 4 nap alatt nem fogod megtanulni. Akkor inkább olvasd át mindet, vagy szedd ki az igazán lényeget, csak ahogy legalább hozzá tudj szólni ha olyat húzol.
2013. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!